makale duzenleme ucretleri 2024

Makale Düzenleme Ücretleri Ne Kadar? 2024 Fiyatları

Makale düzenleme ücretleri, sayfa sayısına bağlı olarak değişmekle birlikte 100 TL ile 10.000 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Makale düzenleme kapsamında yapılan işlemlerin çeşitliliği, düzenlemeye dahil olan kaynak düzenleme ve ekleme gibi işlemler de fiyatlarda değişikliğe neden olabilmektedir. Makale düzenlemek sanıldığının aksine oldukça detaylı ve dikkat isteyen bir iştir. Makale düzenlenirken ilgili kurumun talep ettiği yazım kuralları ve teslim kurallarına uygun olmak şarttır.

İlgili Hizmet: Makale Düzenleme

makale duzenleme

İngilizce Makale Düzeltme Ücretleri 2024

İngilizce makale düzenleme ücretleri 1000 TL’den başlamaktadır. Yabancı dildeki içeriklerin düzenlenmesi için ilgili yabancı dilin iyi derecede biliniyor olması gerekir. İngilizce dil yeterliliğine sahip olmanın yanı sıra akademik çalışma hazırlama kabiliyetine sahip olmak da son derece önemlidir. Makale düzenleme ücretleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmek için öncesinde ilgili makalenin görülmesi gerekir.

Makalenize yapılacak olan düzenlemenin boyutu ve İngilizce makalenin teslim edileceği kurum tarafından talep edilen düzenlemeler beraberinde makale düzenleme ücretleri belirlenmektedir. Makalenizin düzenlenmesine yönelik ücretlendirme hakkında detaylı bilgi için doğrudan akademik bağlamda faaliyet gösteren Freelancer uzmanlara danışabilirsiniz. Makalenizi göstererek ve taleplerinizi dile getirerek hemen fiyat alabilirsiniz.

Makale Düzenleme Nasıl Yapılır?

  • Makalenin tamamı baştan sona incelenir.
  • Makalede bulunan hatalar ve düzenlenmesi gereken hususlar listelenir.
  • Düzenlemeye içeriğin en başından başlanır.
  • Düzenleme kapsamında kaynak ekleme söz konusuysa çalışmanın içindeki kaynaklar teker teker bulunmalı ve eksik bölümleri tamamlanmalıdır.
  • Düzenlemeye dahil olan yazım ve imla düzeltmeleri yapılmalıdır.
  • Bölümlerin sıralaması doğru değilse değiştirilmelidir.
  • İçindekiler, kapak, kaynakça bölümleri kurum tarafından talep edilen kurallara uygun olarak yeniden düzenlenmelidir.

Makaleyi Uygun Formata Getirme

Makaleyi uygun formata getirme işlemleri uzmanlık gerektirir. Bu işlemler için öncesinde makaleyi incelemek gerekir. Her makale kendine özeldir. Makalenin kendine özel olması beraberinde makale için fiyat vermeyi de güçleştirir. Makale düzenleme fiyatları hakkında detaylı bilgi ancak uzmanın makaleyi görmesi, talep edilen düzenleme işlemlerinin tespit edilmesinin ardından yapılabilmektedir.

Makalenin ilgili kurum tarafından talep edilen özelliklere sahip olmaması beraberinde makale için düzenlemeyi şart hale getirir. Bir makalenin uygun formata getirilmesi kapsamlı bir süreci barındırır. Makalenizi uygun formata getirebilmek için gerekli kuralları uygulama konusunda uzmanlığınız bulunmayabilir. Bu gibi durumlarda doğrudan uzmanlardan yardım alabilirsiniz.

Keşfedin: Redaksiyon Nedir?

Ankara Makale Düzenleme Hizmeti

Ankara makale düzenleme hizmeti beraberinde akademik bağlamda çalışmalar hazırlayabilmek için verilir. Makale düzenleme kapsamlı bir işlemdir. Makalenin teslime uygun hale gelene kadar yapılan tüm işlemler düzenlemeye dahildir. Makale düzenleme fiyatları ise düzenlenecek makalenin sayfa sayısı, yapılacak işlem sayısı ve teslim süresine göre değişkenlik göstermektedir.

Makale düzenleme hizmetleri hakkında detaylı bilgiye düzenlenecek makaleniz ile birlikte uzmanlara danışarak ulaşabilirsiniz.  üzerinden akademik bağlamda faaliyet gösteren ve yabancı dil yeterliliği bulunan uzmanlar ile makalelerinizi uygun formata getirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Ücretsiz Turnitin

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir