ingilizce makaleyi turkceye cevirme

Türkçe Makaleyi İngilizce’ye Çevirme Hizmeti

Akademik metinlerin İngilizce’ye çevrilmesi, akademik geçmişi olan uzman tercümanlar tarafından profesyonel olarak Akademik Servis tarafından yapılmaktadır. Türkçe yazılan bir makale, yabancı bir dergide yayınlanmak istenebilir veya bölüm İngilizce olarak talep ediyor olabilir. Bu gibi durumlarda Türkçe makaleyi İngilizce’ye çevirme talebinde bulunabilirsiniz.

Akademik ciddi metinlerin İngilizce’ye çevrilmesi uzman tercüman ve editörler ile yapılmaktadır. Programlar veya çeviri siteleri aracılığı ile yapılan çeviriler, yanlış olabilir. Profesyonel ve temiz bir akademik kariyer için işinizi şansa bırakmamanızı tavsiye ederiz. Profesyonel ekip ve profesyonel hizmet ile bu süreci doğru bir şekilde yönetiyoruz.

⇒ Akademik Çeviri Talebi Oluşturmak İçin Buraya Tıklayınız. Online Teklif Alabilirsiniz.

akademik ceviri


Türkçe Makaleyi Farklı Dile Çevirme

Akademik çeviri hizmeti kapsamında Türkçe olan makalelerinizi farklı dillere çevirme hizmeti sunuyoruz. Akademik kuralları göz önüne alarak dilediğiniz dile çevirme talebinizi iletebilirsiniz. Dergilere göre format ayarlama, direktifleriniz doğrultusunda ilerleme ve doğru bir biçimde hizmet alabilirsiniz. Bu süreçte farkımız ne?

  • Akademik geçmişe sahip tercümanlar.
  • Doktora derecesine sahip olan çevirmenler.
  • Çevirme sonrası denetleme sistemi.
  • Revize talebi.

Türkçe İngilizce Makale Çeviri Hizmet Süreci Nasıl İşler?

Türkçe makaleyi İngilizce’ye çevirme fiyatları, kelimenizin karakter sayısına göre farklılık göstermektedir. Fiyat teklifi almak için ilk olarak tercümesi yapılacak olan içeriği mailimize gönderin veya karakter sayısını tarafımıza iletin. Güncel çeviri fiyatlandırmasına göre fiyatınız hesaplansın ve mail adresinize fiyat teklifiniz gönderilsin. Tüm süreç, doktora derecesine sahip olan tercümanlar tarafından yürütülmektedir. Çapraz çeviri yöntemi ile hiçbir hataya yer bırakılmadan makaleniz dilediğiniz dile çevrilmektedir.

Türkçe Makaleyi İngilizce’ye Çevirme Hizmeti

Profesyonel yeminli tercüman ekibi ile Türkçe makaleyi İngilizce’ye çevirme hizmeti veren Akademik Ofis, Ankara merkezde bulunan ofisi ile profesyonel etik akademik danışmanlık çözümleri sunar. Akademik nitelikle olan metinlerinizin anlam bozukluğu olmadan profesyonel biçimde çevrilmesi, uygun formata getirilmesi ve birden fazla kez kontrol edilmesi ile süreç yönetilir.

Online Fiyat Teklifi Alabilirsiniz

Akademik Çeviri hizmeti almak, fiyat teklifi almak veya süreç hakkında detaylı bilgi almak için info@akademikservis.com ‘a mail atabilir, 0 (545) 467 9195 numaralı destek hattımızı arayabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir