ucretsiz turnitin

Ücretsiz Turnitin Kullanmak Mümkün Mü? Alternatifleri?

Evet, aktif öğrenciyseniz danışmanınızdan Turnitin giriş bilgileri talep ederek Turnitin programını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Aktif öğrenci değilseniz veya tarafınıza ücretsiz Turnitin verilmediyse ne yazıkki erişiminiz mümkün değildir. Bunun için ücretli Turnitin raporu veren platformlardan destek almanız gerekir.

Turnitin programı, öğrencilerin intihal oranlarını öğrenmelerini sağlayan ve akademik etik çerçevesinde kontrol mekanizması olan bir programdır. Bu program, piyasadaki en iyi intihal tespiti yapan programdır. Bu nedenle de öğrencilerin ilk tercihi her zaman Turnitin’den yana olmuştur. Programa erişiminiz yoksa cüzi bir ücret karşılığında bizden rapor talebinde bulunabilirsiniz.

Turnitin ücretsiz kullanma için sınıf numarası ve kayıt anahtarı gibi detayların üniversiteniz tarafından sizlere verilmiş olması gerekir. Bu bilgilere sahip değilseniz ne yazıkki bedava Turnitin kullanamazsınız.

turnitin intihal raporu al

Turnitin Alternatifi Siteler

Turnitin, akademi camiasındaki en iyi programdır. Bu programa yakın olan ve paralı olmayan çok az program vardır. Bu programlar, detaylı olarak yazılı kaynak ve makaledeki verileri alamadığı için intihal oranını doğru tespit edemez. İnternet üzerinden alınan yazılarda daha detaylı sonuç verebilir. Sonuç olarak, kesin olarak doğru sonucu vermez. Sadece fikir sahibi olmanız için kullanmanızı öneririz. Ciddi akademik çalışmalar için Turnitin önerilir.

  • Duplichecker
  • Plagium
  • SmallSeoTools
  • Plagiarism Checker.
  • Viper
  • PaperRater

Keşfedin: ChatGpt İntihal

Turnitin Ücretli Mi?

Turnitin intihal rapor ücreti 50 TL’den başlar ve çalışmanın büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilir. Akademik Servis, Turnitin raporunu ücretli vermektedir. Turnitin ücretsiz olarak üniversitelerde aktif olarak öğrenim gören ve ödev kontrolü gibi sorumlulukları yerine getiren öğrencilere kısa süreliğine verir. Kısa süreliğine verilen Ücretsiz Turnitin programını özel çalışmalarınızda kullanamazsınız.

Turnitin Herkes Kullanabilir Mi?

Hayır, aktif olarak öğrenci olmayan veya akademisyen olmayan kişiler Turnitin kullanamaz. Sonuç olarak Turnitin programını herkes kullanamaz. Özel olarak yetki sahibi olan kişiler, programı kullanabilir.

Akademi: Wikipedia Kaynakçada Nasıl Gösterilir?

Turnitin İntihal Raporu Ücretleri

Turnitin programından elde edilmiş bir rapor istiyorsanız bunun için bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Çalışmanızın büyüklüğüne göre ücret belirlenir ve rapor tarafınıza teslim edilir. İntihal programına giren çalışma, veritabanına kaydedilmez ve intihal testi yapıldığı fark edilmez. Bu durumda da tekrar programa girdiğinde hiç girmemiş gibi görünür.

İlginizi Çekebilir: SPSS Analizi Yaptırmak İstiyorum

Ücretsiz Turnitin Kullanmak Fayda Sağlar Mı?

Elbette, ücretsiz Turnitin kullanmak çalışmanızın intihalini ölçmek için faydalıdır. Turnitin ücretsiz olarak kullanıldığı için sorumlu akademisyeninize çalışmanızın veritabanına kaydedilmesini belirtebilirsiniz.

Turnitin Giriş

Turnitin programına giriş yapmak için aşağıdaki adımları eksiksiz bir şekilde uygulayınız: İlk olarak Turnitin’in resmi web sitesine giriş yapınız. Buraya tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonraki aşamada ise size verilen mail adresi ve şifre sisteme giriş yapınız. Sisteme girdikten sonra tespit işlemlerinizi yapabilirsiniz.

turnitin giris

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir