Tezinizi üniversitenizin yazım kılavuzuna uygun hale getiriyoruz.

Enstitünüzün belirlediği bütün şekil ve yazım kurallarına göre tezinizi düzenliyoruz. Teziniz her şeyiyle yazım kılavuzuna uygun hale getirilerek size teslim edilmektedir. En güncel ofis programlarını kullanarak ayrıntılı bir şekilde çalışıyoruz.

Teknik konularda iyi olmayabilirsiniz. İyi olsanız bile tezinizi düzenleyecek zamanınız olmayabilir. Tez hazırlamak gibi zorlu bir süreci tamamlayıp savunmayı da geçtikten sonra şekilsel bozukluklar yüzünden tezinizin kabul edilmemesi çok sinir bozucudur.

Tez düzenleme işi yalnızca teknik bir konu değildir. Ofis programlarını çok iyi kullanmak akademik bir çalışmanın hatalarını görmeye ve düzenlemeye yetmeyecektir. Bunun için akademik bir geçmişi olan ve akademik çalışmaları bulunan ekibimize güvenebilirsiniz. Tezinizi, wordde yazılmış bir metin olarak değil akademik bir çalışma olarak görüyoruz.

Çalışmanızı bize gönderdiğinizde sizin görmediğiniz hataları görerek bunları düzeltiyoruz. Akademik tecrübemiz sayesinde tezinizin biçimsel düzenlemelerini yapmanın yanı sıra tezinizin daha iyi olması için öneriler de sunmaktayız.

Bize gönderdiğiniz dosyayı tez yazım kılavuzuna uygun hale getirerek size basıma hazır dosya gönderiyoruz. Bununla birlikte sizin daha sonra yapacağınız eklemelerde şekilsel bozukluk meydana gelirse düzeltme konusunda tekrar yardımcı oluyoruz.

Bizimle tanıştıktan sonra teziniz kabul edilene kadar desteğimiz devam etmektedir.

TALEP FORMU